Ćwierćfinały rozpoczynają się na stadionie Santiago P1 Premier Padel w Chile, z już 3 wynikami.

Zaczniemy od pań, które, co nie było zaskoczeniem, wygrały w dwóch setach faworytki.

W obliczu pierwszej światowej pary Sanchez / Josemaria, Ortega / Virseda nie mogą tego zrobić, a nawet zrobią to gorzej niż para francusko-argentyńska, Alix Collombon i Julieta Bidahorria, który przegrał w 2 setach 6/3 7/5. Droga do półfinału Chile Open: 6/4 6/1.

Triay / Fernandez, rozstawieni z numerem 3, również wygrali niebezpieczny mecz w 2 setach z parą Castello / Jensen: 7/5 6/2.

Oczywiście musimy wrócić do pierwszego ćwierćfinału mężczyzn pomiędzy Lebronem/Navarro a Alonso/Arroyo. Bardzo zacięty mecz, który zakończył się zwycięstwem rozstawionych 3 6/3 3/6 6/4, ale był trudny, podobnie jak mecz...

Po mocnym uderzeniu Arroyo Paquito udaje się skierować piłkę z powrotem na boisko… Arroyo i Alonso wydają się w dużej mierze zdatni do zagrania za plecami, którzy patrzą na siebie i pozwalają piłce umrzeć w tylnym oknie. Trudny punkt meczowy do wytyczenia dla dwóch młodych zawodników, którzy nie zajdą daleko od tego wyczynu.

Jeśli niestety wideo nie jest widoczne poniżej, kierunek TEN LINK.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.