Morale Paquito Navarro i Juana Lebrona jest (znowu) wysokie. Po trudnym początku przeciwko Quilez/Bueno w Chileobaj musieli dojść do siebie w starciu z Jaime Muñozem i Javierem Garcią. To już się udało, a wszystko w spokojnej atmosferze.

Choć w drugim secie przegrywali (6/3, 2/3), Hiszpanie absolutnie nie wpadli w panikę. Co więcej, zaczęli żartować na ławce rezerwowych ze swoim trenerem Rodrigo Ovide. „El Lobo” opada w fotelu i przyznaje, że nic już nie pamięta: – Ja też nie pamiętam, stary.. Paquito, wciąż żartując, mówi do kamery: „No dalej, powiedz to, powiedz to, powiedz to zdanie do kamery, widzę, że Cię to zabolało i że chciałeś to powiedzieć, okaż empatię”.

Ovide próbuje złożyć zamówienie, ale Navarro kontynuuje swoje przedstawienie. „Wyjdę, żebyś mógł źle o mnie mówić, daj spokój, okaż empatię”, nadal wybucha śmiechem. „Z czego możesz być dumny, mistrzu”, odpowiada LeBron. Sekwencję można znaleźć na naszym kanale YouTube:

Ostatecznie Andaluzyjczycy z łatwością pozbyli się Muñoza i Garcii (6/3, 6/4). Obecnie zmierzą się z Alexem Arroyo i Eduardo Alonso (TS11) o miejsce w półfinale.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.