Czuliśmy to od początku sezonuAndrzej Ustero et Aleksandra Alonso osiągnęli kamień milowy i osiągnęli inny poziom gry Już w zeszłym roku wiedzieli, jak tworzyć małe exploity, eliminując z turniejów najlepszych graczy na świecie. Chociaż dzisiaj nie są rozstawieni, hiszpańska para mimo to zdołała zagnieździć się w elicie ligi padel Świat.

Oznacza to, że dzisiaj i dla trzeci raz w tym sezonie, w półfinale Santiago P1 znajdziemy Andreę Ustero i Alejandrę Alonso. Tym razem pokonali parę utworzoną na zakończenie amerykańskiego tournee: Karolina Orsi / Aranzazu Osoro : 6/4 6/3.

Zwycięstwo-Santiago-Ustero-Alonso

W ostatnich turniejach obaj gracze zmierzyli się z silniejszymi od nich: Śmiech et Araujo à Acapulco, Josemaria et Sanchez à Mar Del Plata.

W przypadku półfinału w Santiago sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ Alejandra Alonso i Andrea Ustero zmierzą się z rozstawionym z numerem 8 tego turnieju: Patty llaguno et Łucji Sainz. Rzeczywiście, dolna część tabeli doświadczyła wielu szkód w wyniku eliminacji kilku czołowych rozstawionych przed ostatnim kwadratem.

Dziś na torze w Chile będziemy świadkami prawdziwego zderzenia pokoleń w spotkaniu młodej pary Ustero/Alonso z weteranami Patty Llaguno i Lucią Sainz. Czas pokaże, czy to jest to mądrość epoki kto wygra… lub pasja młodości !

Tak czy inaczej, niezależnie od wyniku, w finale turnieju w Santiago czeka nas prawdziwa niespodzianka!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.