Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory poprzedni z Santiago Premier Padel P1 ma w końcu mogę zacząć i już widzieliśmy małą niespodziankę w postaci eliminacji siódmego rozstawionego, Iriart / Cordoba.

To francuska para Dylan Guichard / Bastien Blanque zaskoczyła duet hiszpańsko-włoski bardzo szybkim zwycięstwem 6/2 6/2 w ciągu godziny!

Bardzo obiecujący sukces francuskiej pary, która w kolejnej rundzie zmierzy się z Hiszpanami Alonso Rodriguezem i Danielem Santigosą.

Niestety, dwóch Francuzów ugryzło kurz, a Bastien i Dylan sprawili niespodziankę: Max Moreau i Maxime Joris nie byli w stanie wywołać sensacji w meczu z pierwszym rozstawionym Previasem Hernandezem / Jofre: 1/6 4/6.

Aby śledzić wyniki innych Francuzów biorących udział w konkursieto jest ICI !

Dzisiejszy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !