Jest pierwszym zawodnikiem, który opuścił Chile. Para numer 4 z Santiago P1Salazar / Icardo została zmuszona do wycofania się z gry już w swoim pierwszym meczu i to już po 25 minutach gry.

Rzeczywiście Tamara, która poczuła silny ból w jednej nodze, nie była w stanie kontynuować. Bea Caldera i Lorena Rufo, które prowadziły 3:1, gdy Walencja zdecydowała się poddać, kwalifikują się do drugiej rundy zawodów.

Po spotkaniu Icardo przekazała wiadomość na Instagramie, wyjaśniając, że wraca do Madrytu, aby jak najszybciej rozpocząć powrót do zdrowia.

Po niedawno kontuzjowanej kontuzji łokcia Salazara ofiarą problemów fizycznych padł teraz jej kolega z drużyny. Miejmy nadzieję, że za dziesięć dni Hiszpanie będą mogli pojawić się w Bordeaux...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !