Runda 16. w Santiago Premier Padel P1 zostanie rozegrany w najbliższy piątek w Chile, a po stronie francuskiej oczywiście będziemy śledzić mecz pomiędzy Collombon / Bidahorria a Sanchez / Josemaria (TS1).

Na papierze to trochę Dawid kontra Goliat. Z jednej strony mamy numer 1, który powrócił do sukcesów w Argentynie, gdzie zdobył trzeci tytuł w sezonie. Z drugiej strony mamy parę, która odpadła w pierwszej rundzie w Mar Del Plata i która potrzebowała ponad trzech godzin, aby pozbyć się kwalifikatorów Polo i Arruabarreny w pierwszej rundzie chilijskiego P1…

Ale w sporcie wszystko może się zdarzyć! Widzieliśmy to wczoraj z Breą i Gonzalezem, którzy pokonali „Rodriguez”! Jest to tym bardziej prawdziwe, że numer 1 miewał w tym sezonie czasami duże luki w tabeli, a Collombon i Bidahorria udowodnili w Sewilli, że potrafią zirytować bardzo dobre zespoły. Rzeczywiście, chociaż do tego czasu nigdy nie strzelili więcej niż dwóch meczów przeciwko czołowemu rozstawionemu, byli w stanie to zrobić wypchnęli Rierę i Araujo do granic możliwości i byli bliscy zwycięstwa !

Czy zatem nadal będziemy mieli prawo do ogromnej niespodzianki w tym Santiago P1? Odpowiedź ICI zaraz po meczu Navarro/Lebron vs Muñoz/Garcia, który zaczyna się za chwilę!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !