Alix Collombon et Julia Bidahorria mogą być dumni z meczu, jaki rozegrali na centralnym torze Santiago Premier Padel P1. Jeśli para francusko-argentyńska przegrała na koniec tego spotkania, mocno zirytowało to światową czołówkę.

Zastanawialiśmy się, czy możemy w to uwierzyć, ku zwycięstwu Juliety i Alix… i my w to uwierzyliśmy. Pierwszy set francusko-argentyński rozpoczął się bardzo źle. Jeśli wygrała swój pierwszy gem serwisowy, wówczas brała błyskawica Josemarii/Sancheza. Alix i Julieta na tablicy wyników prowadziły 5/2, a w secie wykorzystano numery 1. Jednakże outsiderami z tej części wyszło bardzo solidna gra odebrać o 5/3. Niestety, przyszli ze zbyt daleka i przegrali pierwszy akt meczu 6:3.

To, co widzieliśmy jednak w przedostatnim gemie pierwszego seta, potwierdziło się już na początku drugiego seta: do meczu przystąpiły Alix Collombon i Julieta Bidahorria. Rozstali się bardzo wcześnie w secie i przez długi czas prowadziły. Pomimo wiele możliwości Aby podwyższyć wynik, Paula Josemaria i Ariana Sanchez poczuły się bardzo zaniepokojone obecnością swoich przeciwników.

Niestety, Alix i Julieta zakończyły się rozstaniem, więc że wszędzie przyklejano nimi rękaw, o godzinie 5/4. Nieco bardziej fizycznie wyzwani, odpuścili swoją grę… i tę, która po niej nastąpiła, pozwalając światowym numerom 1 wygrać w tym spotkaniu: 6 / 3 7 / 5.

Mimo wszystko będziemy musieli zapamiętać wiele pozytywów z tego spotkania, a w szczególności imponującą obronę, jaką zaprezentowała para francusko-argentyńska! Ten mecz jest bardzo pozytywny dla obu zawodników... 10 dni Bordeaux P2 !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.