Jesteśmy dopiero w półfinale tej rozgrywki Santiago P1 w najbliższą niedzielę, gdyż turniej rozpocznie się dzień później niż zaplanowano w harmonogramie. Dlatego będzie za nami cztery spotkania dzisiaj, z 16h (22:XNUMX czasu francuskiego).

Półfinaliści krzyczeli wśród mężczyzn

Z wyjątkiem Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapia którzy w zupełnym spokoju przeszli ćwierćfinał, wygrywając 6/2 6/2 z Tello/Belasteguinem w 47 krótkich minut, pozostałe pary obecne w ostatniej czwórce musiały ciężko pracować, aby dostać się do tego etapu rywalizacji.

W istocie Paquito Navarro et juan lebron byli prawie zaskoczeni Alonso/Arroyo. Będą mogli liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę – i małe nieporozumienie między ich młodymi przeciwnikami – dotarcia do ostatniej czwórki i zaproponowania sobie spotkania z Coello/Tapią.

W drugiej części tabeli są to Franco Stupaczuk et Martina Di Nenno który wygrał z Mikiem Yanguasem i Javim Garrido. Bardzo zacięte spotkanie tych dwóch drużyn, którego końcowy wynik to 6/7(5) 7/5 6/4.

To samo, para Chingalan prawie stracił rytm w finale przeciwko Momo Gonzalezowi i Alexowi Ruizowi. Aby dostać się do półfinału, musieli ciężko pracować w tie-breaku ostatniej rundy: 6/3 5/7 7/6 (6). Ogromny żal z powodu pary Gonzalez/Ruiz, która nie była daleko od tego wyczynu.

Un clasico wśród kobiet i niespodzianka

Wśród pań znajdziemy spotkanie niemal przypominające a clasico od teraz. Ariany Sanchez et Paula Josemaría wczoraj bez większych trudności zakwalifikowała się, pokonując w ćwierćfinale Martę Ortegę i Vero Virsedę. Dziś się spotkają Gemma Triay et Klaudia Fernandez, które podczas meczu zdały test Castello/Jensen.

Niespodzianką będzie więc dolna część tabeli, gdzie będziemy śledzić spotkanie pomiędzy młode hiszpańskie nuggetsy, Andrzej Ustero et Aleksandra Alonso oraz weterani turnieju: Patty llaguno et Łucji Sainz. Zadziwiające spotkanie, które jest wynikiem masakry wśród pań w tej części tabeli… ale które obiecuje odnowienie w finale tego P1 w Santiago!

Spotkania należy kontynuować kanał Youtube Premier Padel !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.