Druga runda trochę łatwiejsza dla juan lebron et Paquito Navarro którzy właśnie zakwalifikowali się do ćwierćfinału Santiago P1. Para numer 4 na świecie zwyciężyła z Jaime Munozem i Javierem Garcią 6 / 3 6 / 4 w ciągu zaledwie 1 godziny 07 gry.

Paquito i Lobo przestraszyli się nawzajem podczas pierwszego meczu w Chile. Rzeczywiście, wystarczyły im trzy sety, aby wyeliminować kwalifikatorów Marca Quileza i Toni Bueno (6/2, 4/6, 6/1). Skomplikowany mecz, w którym obaj zawodnicy zamienili kilka słów na ławce rezerwowych.

Dziś na torze pokazało się dwóch andaluzyjskich zawodników lepszą wersję siebie. Wystarczyła przerwa w każdym secie, aby w sobotę para Lebron/Navarro dołączyła do swoich rywali: Edward Alonso et Alejandro Arroyo. Co najważniejsze, konsekwencja Juana Lebrona i Paquito Navarro pozwoliła im nie dać nawet najmniejszego przełamania na rzecz Garcii/Munoza…

Dlatego Lebron i Paquito schodzą z centralnego toru, aby zrobić miejsce dla 1/8 finału kobiet… i to nie byle jakiego! Znajdujemy Francuzkę Alix CollombonPrzy Julia Bidahorria. Przeciwstawią się królowym obwodu: Paula Josemaría et Ariany Sanchez.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.