Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory ukończone kwalifikacje oraz niektóre rozegrane już mecze w trybie losowania głównego (tylko mężczyźni), miejsce po pierwszej rundzie Premier Padel Chile P1 w tę środę w Santiago.

Choć na zobaczenie szesnastu najlepszych par mężczyzn i czterech najlepszych kobiet w akcji będziemy musieli poczekać do jutra, nadal spodziewamy się dzisiaj ciekawych starć.

Wśród nich Mena / Goenaga kontra Garcia / Huete, Las Heras / Iglesias kontra Caparros / Barrera czy nawet Semmler / Vilariño kontra Martinez / Fernandez.

Po stronie francuskiej będziemy oczywiście śledzić wejście do rywalizacji jedynej Francuzki w głównym losowaniu: Alix Collombon. Lyonnaise, która jak zawsze współpracuje z Julietą Bidahorrią, zmierzy się z kwalifikantkami Polo i Arruabarrena. Hiszpan, który wczoraj pokonał Touly'ego / Fito w 1:01 (6/1 6/2). Czy Alix uda się pomścić swojego rodaka?

Dzisiejszy program (mecze rozpoczynają się o godzinie 15:00 czasu francuskiego):

Aby śledzić mecze, znajduje się tuż poniżej:

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !