Odkryj program 1/8 finału w Santiago w Chile. I po raz pierwszy w ten piątek zabraknie trzech rozstawionych graczy.

Wśród dziewcząt najpierw doszło do kontuzji Tamary Icardo, a następnie do niespodziewanej eliminacji Bei Gonzalez i Delfi Brea.

Wśród mężczyzn byli Sanyo Gutiérrez i Teo Zapata, którzy doświadczyli prawa Barahona / Zapata po mecz całkowicie kontrolowany przez osoby z zewnątrz.

Jak zapewne zrozumiałeś, kilka meczów wydaje się bardzo otwartych, jak na przykład Rufo / Caldera kontra Alonso / Ustero czy Rodriguez / Rodriguez kontra Sharifova Martinez w przypadku pań. Spotkanie Sainza/Llaguno i Las Heras/Iglesias również może być bardzo bliskie.

Wśród mężczyzn meczem dnia jest prawdopodobnie Libaak / Augsburger kontra Yanguas / Garrido, ale inne plakaty również wydają się bardzo atrakcyjne, jak Bela / Tello kontra Sanz / Nieto czy Barahona / Zapata kontra Alonso / Arroyo. Rozczarowujące wczoraj, czy Paquito i Lebron będą w stanie uniknąć pułapki Muñoza i Garcii?

Ze strony francuskiej będziemy oczywiście śledzić spotkanie Alix Collombon / Juliety Bidahorrii z numerami 1 Paulą Josemarią i Arim Sanchezem.

W programie:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube pt Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !