Kto powiedział, że sobota mówi… dzień ćwierćfinału! I tak, wyjątkowo w Chile, finał zostanie rozegrany w poniedziałek. Dlatego w najbliższą sobotę jesteśmy tylko na ćwierćfinały !

Działo się wiele w trakcie 1/8 finału, szczególnie wśród kobiet, gdyż w dolnej części tabeli pozostało już tylko jedno rozstawione, po eliminacji Virginia riera et Sofia Araujo (TS7), w obliczu zaskakującego skojarzenia Osoro/Orsi. Sam Patty llaguno et Łucji Sainz (TS8) wciąż żyją w tej części.

Dlatego też weźmiemy udział do bezprecedensowego ćwierćfinału w kategorii kobiet z pewnością zrozumiecie, choć na szczycie tabeli znalazły się najlepsze pary świata.

Wśród mężczyzn nie można powiedzieć, że doszło do jakichś większych niespodzianek, za wyjątkiem eliminacji Sanyo Gutiérrez et Maxi Sancheza (TS8) wg Teo Zapaty et Javiera Barahonę w pierwszej rundzie. Pozostali czołowi rozstawieni awansowali do ćwierćfinału.

Dlatego dzisiejszą parą „gościnną” jest Edwarda Alonso et Alejandro Arroyo. Rzeczywiście, obaj Hiszpanie pokonali parę Zapata/Barahona i potwierdzili swoją obecną dobrą formę od chwili, gdy dotarli do po raz czwarty w tym sezonie, ćwierćfinały.

Początek meczów o godz 9:15 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego). Zwykle wszystkie spotkania powinny być kontynuowane kanał YouTube z Premier Padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.