To może być jego ostatni rok w roli profesjonalnego gracza, ale Fernando Belasteguin nadal ma nogi, które miał, gdy miał 20 lat. W każdym razie właśnie to nam udowodnił podczas swojej 8/XNUMX finału, obok Kot Juan TelloFacing Coki Nieto et Jon sanz.

Bardzo zacięte spotkanie obu drużyn, które nie mogło zakończyć się inaczej niż zdecydowanym tie-breakiem w trzeciej rundzie. Bela i Tello zdobywają punkt meczowy, służąc swoim przeciwnikom, i rozpoczynają zaciekłą walkę o punkt. Król Bela, wcale nie chcąc zbyt wcześnie opuścić Chile, wyjeżdża punkt stratosferyczny z bardzo dużą obroną, gdzie nawet ląduje na ziemi, aby złapać piłkę w obliczu śmierci. Nurkowanie, które nie jest pozbawione zainteresowania, ponieważ po nieudanym uderzeniu Jona Sanza, który nie wychodzi o 4, ale dotyka siatki, Juan Tello może zakończyć sprawę i zapewnić zwycięstwo swojej drużynie!

Pozwalamy Ci cieszyć się tą chwilą:

Przejdź do ćwierćfinału Juana Tello i Fernando Belasteguina. Dziś znaleźli ogra z obwodu, Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustín Tapia. To będzie zemsta Mar Del Plata, gdzie numer 1 świata wygrał 6/3 6/1, gdzie Bela rozegrał swój ostatni mecz w Argentynie…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.