Choć raz finał turnieju Premier Padel odbędzie się w poniedziałek, wtorek nawet we Francji, ponieważ finał kobiet rozpoczyna się o godzinie 00:30 czasu francuskiego.

I za ten nietypowy harmonogram, będzie nam również przysługiwać tzw nietypowy plakatprzynajmniej na tym etapie rywalizacji. Rzeczywiście pary Triay / Fernandez (TS3) i Llaguno / Sainz (TS8) w 2024 r. mierzyły się ze sobą już pięć razy, ale nigdy w finale.

I nie bez powodu, jeśli Gemma i Claudia rozegrają dzisiaj swój czwarty finał w sezonie, Patty i Lucia już od dłuższego czasu nie brały udziału w finale czołowego turnieju (wspólnie zdobyły FIP Platinum Sardegna w 2023 r., ale jest to turniej „wtórny”). Rzeczywiście, w przypadku obu kobiet datuje się to na rok 2021!

Jeśli Sainz i Llaguno będą świadomi, że najlepsze lata mają już za sobą, będą mieli niepowtarzalną okazję wznieść trofeum Premier Padel. Problem w każdym razie, to ich ulubieniec zmierzy się z nimi tego wieczoru, para, z którą wygrali tylko jednego seta, a przegrali dziesięć...

Młoda Claudia Fernandez ma jednak realną szansę na zdobycie pierwszego tytułu w karierze, więc na jej barkach nieuchronnie będzie ciążyć niewielka presja. A kiedy wiemy, że naprzeciwko jest dwóch byłych numerów 1, które łącznie mają 78 lat…

Rozumiesz, że jeśli finał wydaje się niezrównoważony, może to zapewnić nam nową sensację w losowaniu kobiet naznaczonym niespodziankami. Wierzysz w to?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !