Turnieje następują po sobie i nie są do siebie podobne Premier Padel. Jak widać, wśród pań dolna część tabeli jest całkowicie otwarta dla Chile.

Po kontuzji Tamary Icardo – a co za tym idzie porzuceniu pary Icardo / Salazar – i niespodziewana eliminacja Bei Gonzalez i Delfi Brea, pokonane przez „Les Rodriguez” w trzech setach, dwa najlepiej sklasyfikowane duety w dolnej części tabeli dla tego Santiago P1 to: Araujo / Riera (TS7) i Sainz / Llaguno (TS8). To już nie jest to samo ustawienie, co w górnej części, gdzie wciąż znajdziemy Josemarię / Sancheza (TS1), Triay / Fernandez (TS3), Ortegę / Virsedę (TS5) i Jensena / Castello (TS6)!

A na papierze nic nie jest zrobione dla par 7 i 8, które z pewnością będą musiały powalczyć, aby móc znaleźć się w półfinale. Rzeczywiście, znajdziemy duety, którymi nie jest łatwo manewrować, jak Alonso / Ustero, który wychodzi z półfinału w Argentynie, jak Rodriguez / Rodriguez, którzy wczoraj pokazali, że potrafią sprawić niespodzianki, czy jak potencjalnie Las Heras / Iglesias, to para, która od początku roku w dalszym ciągu rozczarowuje, ale ma doświadczenie z czołowej 16-stki i ma nadzieję, że w pewnym momencie uda jej się odzyskać pewność siebie.

W tej części tabeli praktycznie wszystko wydaje się możliwe, czy nadal uważacie, że dwa ostatnie rozstawienia wyjdą i znajdą się w ostatniej czwórce?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !