Dobrze uruchomiony przez zwycięstwo Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda W obliczu siódmego rozstawienia prewii Francuzi spisali się wczoraj wieczorem w Santiago całkiem nieźle.

Wśród mężczyzn Thomas Leygue i jego hiszpański partner Alvaro Montiel nie podali żadnych szczegółów wild-card Chilijczyk Diaz / Gonzalez. Zwycięstwo 6/2 6/2 pary francusko-iberyjskiej, która we wtorek rozegra swoje przejście w głównym losowaniu przeciwko piątemu rozstawionemu, Piotto / Mouriño. O wejście do składu będą walczyć także Blanqué i Guichard, aby o to walczyć będą musieli pokonać Alonso Rodrigueza i Daniela Santigosę.

W grupie kobiet Carla Touly i Hiszpanka Carla Fito również zmierzyły się z problemem wild-card, Suarez / Arancibia i oni również wykonali swoją pracę. Zwycięstwo 6/1 6/4 dla tych, którzy dzisiaj zmierzą się z trzecim rozstawionym w kwalifikacjach, Polo / Arruabarrena.

Jak ogłoszono wczoraj, Max Moreau i Maxime Joris nie sprawili niespodzianki w meczu z 1. rozstawieniem, przegrywając 6/4 6/1 w 1:07. Sankcja była jeszcze surowsza dla francusko-włoskiej pary Vives / Salandro, która strzeliła tylko jeden mecz i przetrwała tylko 45 minut przeciwko Insa / Aromi: 6/0 6/1…

Rozumiecie, że we wtorek na chilijskich stokach będzie czterech Francuzów. Ilu z nich uda się zakwalifikować do finałowego losowania turnieju?

Wtorkowy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !