Dawny światowy numer 1 i reprezentant Head Padel, Sanyo Gutierrez Thu SERA związany z Fernando Belasteguinem w 2021 roku, udzielił sobie bogatego wywiadu w programie Radio Marca Barcelona. Oto kilka fragmentów:

Ranking World Padel Tour

„Nie znam swojego rankingu WPT, nie mam pojęcia!” (Od redakcji: rozpocznie on 5.rok na świecie)

„Mimo wszystko ranking pozostaje ważny, ponieważ w zależności od tego drugiego, możesz, ale nie musi, trafić na numer 1 w pierwszych rundach, a tym samym mieć mniejsze lub większe szanse na awans do finału. I zbieraj punkty. ”

Bela Bandeja wpt

Stowarzyszenie z Fernando Belasteguinem

„Rozmawialiśmy w 2019 roku, powiedział mi, że nie chce grać na bekhend z powodu ścięgna kolana, które go raniło. Zadzwoniłem do niego z powrotem, aby zagrać razem w 2020 roku, a on odrzucił moją propozycję."

„Podczas porodu był w stanie dojść do siebie po kontuzji kolana. Porozmawiał z Agustínem Tapią, aby zająć pozycję z tyłu i mieli bardzo dobre wyniki ”.

„Odtąd wrócił do mnie. Zrezygnowałem z idei wspólnego grania, ponieważ minął już ponad rok. Stajemy się starsi i powiedział mi, że będzie teraz grał. Ale kiedy zobaczyłem, jak gra po lewej stronie, pomyślałem, że coś jest nie tak ... Myślałem, że nie chce się ze mną bawić!"

„Niedługo potem dostałem telefon. Fernando powiedział mi, żebym patrzył, jak gra i że jeśli wierzę, że będzie mu towarzyszył w 2021 roku, udowodnił mi na ostatnich turniejach w roku, że wciąż jest na szczycie i zaproponowałem, że oddzwonię, jeśli uznam, że możemy walczyć o pierwsze miejsce ”.

„Kiedy się rozłączyłem, powiedziałem o tym żonie i stało się to moją priorytetową opcją na 2021 rok”

„Rozmawiałem z innymi graczami i miałem możliwość zmiany pozycji, ustawiając się po lewej stronie. Wszystko poszło bardzo szybko, bo Od jakiegoś czasu miałem nadzieję zagrać z Belą!"

sanyo-rakieta-pocałunek-odbicie

Jego wizja padel, jego idole, jego przydomek ... Sanyo oddaje się

„Fernando i ja widzimy padel w ten sam sposób. Spotykaliśmy się dużo, zwłaszcza na Mistrzostwach Świata i pomyślałem, że byłoby dobrze, gdybyśmy pewnego dnia mogli razem zagrać i zobaczyć, czy naprawdę nadawaliśmy na tej samej długości fali ”.

"Zostaję na podjeździe, Bela z tyłu. Dla mnie Fernando po lewej stronie to coś innego! ”

„Jestem dumny, że grałem z Sebą Nerone, Paquito Navarro, Maxi Sánchezem… a teraz Fernando Belasteguin, ale przede wszystkim mam nadzieję, że dla nich też było to miłe doświadczenie”.

„Kiedy byłem młody, byłem dość buntowniczy, czasem nawet niegrzeczny na korcie. Złamałem rakiety, kiedy się zdenerwowałem. Dużo pracowałem z moim psychologiem nad swoimi emocjami. Zainspirowali mnie także inni sportowcy. Dużo obserwuję, co robią Messi i Federer, uwielbiam obraz, który wysyłają i wiele się od nich uczę ”.

„Mam jeszcze dobre dziesięć lat padel przede mną !"

„Gdyby podczas WPT Tour można było grać w mieszane debla, grałbym z moją żoną Valerią”.

"Mój pseudonim, Sanyo, pochodzi z reklamy tej marki sprzętu AGD z lat 90-tych. Był sobie azjatycki dzieciak i ludzie myśleli, że wyglądam jak on i od tego się wszystko zaczęło ”.

Malick N'diaye padel felietonista

Jeśli tenis jest sportem, który doprowadza cię do szaleństwa, pomnóż to szaleństwo przez 2, a otrzymasz padel.

Emigrant z Malagi, pasjonat sportu i fotografii, Malick od razu zakochał się w padel. Jeśli nie możesz go znaleźć na krótkiej przerwie, jego „bandeja”, On prawdopodobnie będzie wędrował z GoPro w ręku.