To nieco pikantny post, który Sanyo Gutiérrez opublikował na Instagramie po tym, jak przegrana w półfinale WPT Human Padel Otwarte.

Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia mają źle, a my ich rozumiemy. Argentyńczycy prowadzili 4/0 w trzecim secie półfinału WPT Human Padel Otwarte, zanim dołączą, a następnie wyprzedzone przez numery 1.

Podczas gdy Lebron i Galan mieli głowy pod wodą po kontuzji kostki tego ostatniego, byli w stanie wrócić do gry przede wszystkim dzięki swojemu talentowi, ale także dzięki umiejętności czasami flirtowania z regułą.

Rzeczywiście, dobrze spędzając czas między punktami, między meczami i prosząc o przerwy na fizjoterapeutę i toaletę w kluczowych momentach, wzbudzali irytację wśród swoich przeciwników. Po stracie dwóch punktów meczowych Argentyńczycy całkowicie eksplodowali, pozostawiając Lebrona i Galana ścigających się do finału. Fani tenisa mogli zobaczyć doskonałe zastosowanie metod często stosowanych przez Djokovica czy Tsitsipasa.

Nieuchronnie rozczarowanie z trudem przechodzi na Sanyo, któremu nie podobała się postawa swoich przeciwników. Koniec postu na Instagramie jest dla nich wyraźnie. (PS: Uważaj na dzieci oglądające padel i którzy chcą poświęcić się temu sportowi. Rodzice, bądźcie ostrożni. )

Agustin Tapia nalegał na dumę swojego zespołu, znowu trochę dobrze dobrana wiadomość dla uwagi cyferek 1.

A ty, czy uważasz, że Lebron i Galan zachowywali się w sposób niedopuszczalny, co kontrastuje z tym, co zwykle widzimy w padel profesjonalni, czy wręcz przeciwnie, byli bardzo sprytni, by bawić się regułą?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !