Daniel „Sanyo” Gutiérrez jest jedną z ważnych postaci Wybór argentyński. Z rodakami, „Magik„Zamierza zdobyć tytuł mistrza świata w najpiękniejszym wydarzeniu, jakie kiedykolwiek widział. Ekskluzywny wywiad z Padel Magazine.

Marzyłem o tym dla padel

Lorenzo Lecci López: Czy widziałeś kiedyś wydarzenie z? padel jak ten ?

Sanyo Gutierrez :"Nie ! Kilka minut temu oglądałem zdjęcia wykonane przez drona. Cały klub mogliśmy zobaczyć z góry. Dostałam gęsiej skórki! Marzyłem o zobaczeniu czegoś takiego w padel. Takie miejsce do zabawy ze wszystkimi idealnymi terenami, na których można wyjść, idealna osada ”.

„Wszystko robimy z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Myślę, że to drzwi otwarte na inne takie wydarzenia, w przeciwnym razie bardzo trudno będzie zrobić to lepiej ”.

sanyo katar

Lorenzo Lecci López: Na mapie organizacyjne, jest to niespotykane, ale także pod względem poziomu gry selekcji. Jak oceniasz ten poziom?

Sanyo Gutierrez :„Myślę, że w nadchodzących latach będzie się dobrze rozwijać. Dlatego mówię, że na poziomie organizacyjnym, na krótką metę będzie to trudne, ale na poziomie gry będziemy się poprawiać z każdym rokiem. Wszystkie dzisiejsze selekcje grają już bardzo dobrze na padel".

To będzie zależało od dnia

Lorenzo Lecci López: Wielu uważa, że ​​Argentyna jest faworytem do zdobycia tego tytułu mistrza świata. Czy widzisz wyższość swojego wyboru?

Sanyo Gutierrez :„Hiszpania ma świetny zespół. Argentyna ma świetny zespół. Myślę, że będzie to naprawdę zależało od dnia, stanu zawodników, szczegółów w meczach, klimatu… Na tak zrównoważonym poziomie wiele rzeczy wpływa na wynik. Nie stawiałbym żadnych faworytów, to będzie zależało od dnia. Jeśli tak się stanie, zagramy w sobotę i wygra Hiszpania, a jeśli zagramy ten sam mecz następnego dnia, Argentyna wygra.”

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.