Wywiad przeprowadzili nasi koledzy z AnalistasPadel, Sanyo Gutiérrez powrócił do wielu tematów, a zwłaszcza ujawnił nazwisko gracza, z którym marzył o grze.

Wiemy, że Sanyo ma problemy z powrotem do zwycięstwa z Maxim Sanchezem, z którym jest zwłaszcza przegrana w pierwszej rundzie na Santiago P1. Argentyńczyk, któremu daleko do swojego najlepszego poziomu, wydaje się nieco zirytowany: „Uważam, że dotarliśmy do granicy: padel traci swoją istotę. Wszystko, co wiąże się z wiedzą, kiedy uderzyć, dobrym wykorzystaniem przestrzeni i grą z finezją… dzisiaj znika.

W takich warunkach wmawiamy sobie, że zmiana powietrza dobrze mu zrobi. A gdyby mógł wybrać nowego członka drużyny, oto na kim by się skupił:

„Chciałbym grać z Lebronem i jest po lewej stronie. To byłby sen (…). Mam pewność siebie, ponieważ widziałem go grającego na lewej stronie i myślę, że stworzylibyśmy razem dobry duet”.

Często krytykowany Juan Lebrón pozostaje czołowym graczem i „El Mago” o tym wie. Czasem irytujący, „El Lobo” pozostaje niesamowitym konkurentem, którego wielu graczy chciałoby mieć u swego boku, w tym także rodak z San Luis. Dla Sanyo to proste, Juan „pozostanie jednym z najlepszych graczy w historii padel".

Zgadzacie się ze słowami byłego numeru 1?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !