Padel Magazine - A gdyby to był Sanyo Gutiérrez i Maxi Sanchez, najlepiej przygotowani do zostania nowymi szefami padel światowy?

Ten młody i utalentowany zespół dał nam niezapomniany koncert przez cały tydzień, kończąc się zwycięstwem w finale Masters Tournament na bieżących numerach światowych 1.

Ten finał Masters of padel był stresujący i daleki od bycia długą spokojną rzeką. A żeby dojść do finału, trzeba było trochę geniuszu, ale to też prawda ...

Choć Maxi Sanchez potrzebował czasu na wyrównanie swoich strzałów, w tym także na bójki w fazie grupowej, końcowe etapy pokazały cały geniusz tego napastnika. Chociaż na początku zawodów był raczej nieregularny, pokazał, że w dużych momentach był w stanie bardzo zranić.

Z Sanyo Gutiérrezem, kolegą z drużyny, który nie tylko broni, ale jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność, wypuszczając nieestetycznie uniesione smache, zespół ten ma coś złego do zrobienia w przyszłym roku.

Podczas naszych wywiadów wkrótce będziesz mógł zapoznać się z naszą stroną internetową i nasza strona na FacebookuSanyo i Maxi potwierdzili, że zamierzają pozostać razem przez długi czas i walczyć o jak najdalej w przyszłym roku.

Tak więc, ten finał jeszcze się nie zakończył, ponieważ Bela musiała się poddać po utracie 3e set 7 / 6 (finał rozgrywany jest w zwycięskich setach 3), tak, Sanyo i Maxi również mieli szansę zakwalifikować się do półfinałów Matiasa Diasa i Cristiana Gutierreza, dwóch mężczyzn, którzy wydawali się nie być na 100% podczas Mistrzowie, z pewnością tutaj również z powodu problemów fizycznych, w tym tego problemu w brzuchu dla Cristiana, potwierdzonego tutaj również przez Matiasa Padel Magazine w ostatnią niedzielę.

Ale podczas zestawów 3 pokaz był naprawdę dobry. Celem numer jeden na świecie było zakończenie tego meczu w zestawach 3 lub 4, aby zachować kostkę Beli. Tak zwani „ludzie z zewnątrz” nie słyszeli tego w ten sposób.

Po utracie 1er ustalone jako remis, światowe liczby 3 pokazały, że mają umysł, atakując 2e zestaw najlepszych sposobów na przerwę. 3e zestaw był elektryczny i intensywny. Czuliśmy, że BELA czasami się chwieje, jednak ten 3e i tak ostatni zestaw został zakończony przez 2e tie-break wygrał tym razem Sanyo i Maxi.

Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin, nawet bez konsultacji, poszli zobaczyć się z sędzią zaraz po utracie 3e zestaw do wrzucenia ręcznika. Taktyka kończenia (i wygrywania) w najgorszym przypadku zestawów 4 była z pewnością widoczna przed meczem.

Biorąc pod uwagę spektakl zaproponowany przez tych ludzi, publiczność była nieco głodna, ponieważ miał nadzieję, że mecz będzie trwał ... Na próżno.

Brawa dla Sanyo i Maxi za ich turniej i podróż przez cały rok. Mamy oczywiście nadzieję, że w przyszłym roku Cristian i Bela będą w szczytowej formie!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.