W ostatnich tygodniach World Padel Tour powraca z serialem, nowymi parami, które się wyróżniają, a następnie ... niespodziankami, a raczej pół-niespodziankami. Z powrotem na ekstrawaganckim szlaku Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez.

Co za tydzień dla Paquito Navarro i Sanyo Gutiérreza!

Najpierw w półfinale osiągają idealne dopasowanie, pokonując niezaprzeczalne liczby na świecie: Fernando Belasteguin i Pablo Lima.

W ostatnim czasie światowe liczby były nie do pobicia, a także skorzystały z wielu zmian par, aby królować w turniejach World Padel Tour.

Ale teraz Sanyo i Paquito są zdecydowanie najbardziej utalentowanymi graczami swojego pokolenia. Młodzi i utalentowani specjaliści przewidują parę, którą zobaczymy w finale bardzo regularnie i dlaczego nie zajmą miejsca królów Beli i Limy.

Wystarczy 2 w małych zestawach, aby para światowa 2e dotarła do wielkiego finału. (6 / 4 6 / 2)

Finał na górze: szok.

Wbrew światowym liczbom 2, Matías Díaz i Maxi Sánchez, para światowa 3e.

na papierze, to 50 / 50. Pary są bardzo pewne siebie. Jeśli Sanyo i Paquito byli na wodzie od początku turnieju, Diaz i Sanchez mają swój ostatni 2e z rzędu.

Mecz jest szokiem i mecz nie przestanie się kołysać z jednej strony na drugą. Nareszcie pod koniec napięcia Sany i Paquito wygrywają mecz i turniej w tie-breaku 2 (7 / 6, 7 / 6);

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.