[typ pola = ”informacje”]Padel Magazine - Sanyo i Maxi Sanchez, zwycięzca Padel Masters 2013 w Madrycie, promują padel poprzez Padel Magazine… Wywiad, który odbył się w dobrej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu. [/ Box]

Padel Magazine : Jak daleko zaszła do topowego świata padla 3 ... Czy możesz opowiedzieć nam o swoim debiucie?

Sanyo: Zacząłem grać w padla w wieku 9. Grałem w tenisa, a mój ojciec ćwiczył padel. Uważał to za dość zabawne, a sporty zespołowe bardzo mu się podobały. Więc położył mnie logicznie przy padlu. I tam też się zakochałem. Graliśmy razem tyle samo w tenisa, co w padla. I węgorz przędzy, stałem się dobry.

Padel Magazine : We Francji mamy wielu tenisistów, czy tenisista może stać się bardzo dobrym graczem w padla?

Sanyo: Myślę, że tenis może naprawdę pomóc w grze w padla, a nawet stać się bardzo dobrym graczem. Weźmy na przykład Davida Sancheza, który jest potwierdzonym tenisistą. Obecnie gra w profesjonalnym torze padel, gdy pochodzi z tenisa. I mogę powiedzieć, że jest bardzo dobrym graczem, trudnym do grania dla wszystkich. Tak więc tenis pomaga.

Padel Magazine : We Francji mamy wielu tenisistów, czy tenisista może stać się bardzo dobrym graczem w padla?

Sanchez: Rok 2013 jest doskonały, z wieloma zwycięstwami w najlepszych parach na świecie, wygraliśmy również turnieje WPT, które dowodzą, że para działa dobrze. Chcieliśmy być razem, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi, dobrze się dogadujemy, ale także dlatego, że nasze gry dobrze się łączą. To tylko nasze początki, ponieważ nadchodzący rok jest dla nas dopiero drugi, więc uważamy, że stowarzyszenie jest bardzo dobre.

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.