Od początku sezonu z pewnością zauważyłeś, że Sanyo, jeden z najlepszych zawodników wiosłowania na świecie i francuski mistrz padli Robin Haziza, używają butów, które zmieniły ich wygląd. Nawet jeśli jest w duchu słynnego HEAD Sprint, ta para butów zyskała nową młodość.

Sanyo przedstawia nam swoją opinię: „Jestem bardzo zadowolony ze Sprint LTD. Lekki but, wygodny i doskonale przyczepny dzięki wytrawnemu profilowi ​​(zatrzymując śledzie) podeszwy. Najbardziej podoba mi się jego kolorowy design. »

Jaka jest różnica w przypadku klasycznej wersji?

W porównaniu do „klasycznego” Sprinta, forma jest taka sama, ale jest bardziej oddychająca i wygodniejsza. O ile „klasyczny” Sprint nie wydawał się już szczególnie niewygodny, HEAD chciał więc wprowadzić do tych butów odrobinę sprężystości. padel najwyższej klasy, której koszt to około 120 €.

Te buty zadowolą wszystkich graczy, szczególnie tych, którzy regularnie grają.

Ta para butów Head Sprint LTD „Sanyo” została zaprojektowana specjalnie dla padla. Jest idealny dla graczy szukających stabilności i wydajności.

Wykorzystuje technologie, dzięki którym stary Head Sprint odniósł sukces, dzięki słynnemu ultra elastycznemu bezszwowemu trzonkowi, który podkreśla wygodę tego buta. Podeszwa środkowa z pianki EVA wygląda na niższą niż średnia. Zapewnia większą stabilność i dynamikę stóp.

buta głowy padel_sprint gliny-men_sohle_dlJeśli chodzi o odzyskiwanie podpór bez zbytniej szorstkości, Head wykorzystuje technologię HEEL STABILIZATION, aby zapewnić doskonałe wsparcie na boisku. Nic nowego na tym poziomie, ponieważ jest to również stara technologia.

Jej podeszwa w jodełkę jest nadal tak samo skuteczna i wznawia się pod każdym względem starej gliny Spint. Na początku przesuniesz wszystko pod kontrolą!

 Trochę technicznych / technologii

POWYŻEJ

 • Kształt Micro-Fit: idealne dopasowanie na pięcie i śródstopiu, nieco szersza przednia część stopy
 • Nakładanie warstw bez szwu (spoiny syntetyczne / TPU)
 • Perforowane serce EVA, wykonane w jednym kawałku, dla idealnej stabilności i dopasowania
 • Pięta antypoślizgowa
 • HEAD TPU HeelStab
 • Gumowa ochrona palców u stóp i okolicy przyśrodkowej
 • Oddychający język z siatki

WYŁĄCZNIE ZUŻYCIA

 • Guma kompozytowa HEAD Hybrasion + ™
 • Camber antyskrętny TPU 3D
 • Podeszwa środkowa o niskiej EVA
 • Niebrudząca gumowa podeszwa
 • HEAD TRINERGY ™: technologia HEAD zapewniająca pełne wsparcie. Przede wszystkim NRG pomaga zneutralizować wstrząsy w pięcie, a następnie pomaga usztywnić obszar śródstopia, aby zapewnić optymalne wsparcie skrętne i generuje energię, aby wspierać Twoje przyspieszenia. Zastosowanie różnych materiałów o właściwościach i gęstościach dostosowanych do każdej strefy buta jest kluczowym elementem technologii butów HEAD.

Opinia mistrza Sanyo: „Jestem bardzo zadowolony ze Sprint LTD. Lekki but, wygodny i doskonale przyczepny dzięki wytrawnemu profilowi ​​(zatrzymując śledzie) podeszwy. Najbardziej podoba mi się jego kolorowy design. »

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.