Po raz pierwszy powinniśmy zobaczyć, jak Sanyo Gutierrez rozpoczyna turniej po lewej stronie toru ze swoim siostrzeńcem Cristian German Gutierrez!

Najlepszy gracz na świecie, prawda?

Dla wielu obserwatorów Sanyo Gutierrez jest dziś najlepszym prawicowym graczem na świecie. Jednak niektórzy chcieliby zobaczyć, co ten magik? padel można zrobić po drugiej stronie szlaku. Powinny być podawane w Marbelli.

Bela ranna, Sanyo postanowił bawi się ze swoim siostrzeńcem Cristian, 90. gracz w tabeli. Wystartuje para rodzin, dzięki punktom czwartego gracza na świecie nasiono numer 6 i będzie przeciwny a para z poprzednich. Para, która może być młodą sensacją początku sezonu: Leal / Semmler. Nadal będą musieli wygrać dwa mecze, aby pozwolić sobie na szesnaste miejsce przeciwko Gutierrezowi!

W każdym razie, obok swojego siostrzeńca, prawicowego gracza mierzącego 1 mi przydomka „Sanyito” (mały Sanyo), Sanyo, który jest wyższy o 70 cm, logicznie powinien znaleźć się po lewej stronie toru !

Świetne walory do grania po lewej stronie

Służy do zajmowania miejsca na górze ze względu na jego wielki trzask, „El Mago” powinien być idealnie wygodny po lewej stronie. Widzimy, kiedy musi odwrócić się podczas punktów, że nie ma trudności ze zmianą stron. Przyzwyczajony do kontrolowania punktu za pomocą chirurgicznego przyłożenia, powinien sprawiać problemy każdemu, kto natknie się na jego przekątną!

Sanyo gutierrez rozbić

Jeśli jego kuzyn Cristian jest regularnym graczem preprevias i previas, powinien: wyjść poza legendę taką jak Sanyo. W każdym razie ryzykuje, że będzie bardzo poszukiwany przez swoich przeciwników.

Jeśli wydaje się oczywiste, że Argentyńczyk, który niedługo będzie obchodził swoje 37. urodziny nie będzie miał takich szans na zwycięstwo jak obok Beli, to ta para bez wątpienia będzie jedną z atrakcje tego turnieju co zapowiada się imponująco! Nie możemy się doczekać, aż Sanyo ewoluuje po lewej stronie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !