Niektórzy mogli o tym zapomnieć… inni mogą o tym nie wiedzieć… ale Maxi Sancheza et Sanyo Gutiérrez udostępnili już ścieżkę utworu. To właśnie w sezonach 2018–2019 w szczególności wskazali na 1ere et 2-te miejsce !

Po niesamowitym rozpoczęciu sezonu, i pewne rozczarowania dla Sanyo, obaj mężczyźni postanowili ponownie nakryć do stołu. Pięć lat później, wraz z rozwojem sytuacji w padel, para musiała dokonać pewnych poprawek. Sanyo Gutierrez powrócił do swojej współpracy z Maxi Sanchezem, wśród naszych kolegów w Sport.

następnie że nowy projekt rozkwitł pomiędzy Sanyo Gutierrezem i Maxi Sanchezem Mago z San Luis wyjaśnia, że ​​ostatecznie para Gutierrez/Sanchez będzie „takie same jak wczesniej„choć jest to konieczne”wprowadzić pewne zmiany, aby dostosować się do padel aktualny„. Jednakże, "podstawy się nie zmienią".

Powrót do czołówki podczas P2 Sewilli Maxi Sanchez i Sanyo Gutierrez rozpoczęli dobrze, przegrywając w ćwierćfinale z Ale galan et Fede Chingotto.

Jednakże, pewne korekty są jeszcze do zrobienia. Sanyo Gutierrez wyjaśnia w swoim wywiadzie, że dzisiejsze pary „są o wiele bardziej obraźliwe„. Myślimy w szczególności o Agustínie Tapii i Arturo Coello.

Mimo wszystko Sanyo podkreśla swoje życzliwość z Maxi i ich komplementarność na polu. „Wchodzimy na boisko i nie ma potrzeby nawet mówić. Od pierwszego dnia wiedział, po którą piłkę sięgam i ja wiem, czego on chce. Poza tym wie, jak podać mi piłkę tak, jak tego chcę."

Krótko mówiąc, nowe stowarzyszenie, które działa całkiem nieźle i które mogłoby denerwować najlepszych na świecie, jeśli dobrze pasują.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.