Jak niejaki Fernando Belasteguin, który idzie przejść na emeryturę po zakończeniu sezonu, Sanyo Gutiérrez zamierza grać do 45. roku życia.

To informacja, która trochę umknęła uwadze: Sanyo, który w czerwcu będzie obchodził swoje 40. urodziny, chce kontynuować karierę do 45. roku życia. Gracz powiedział to w rozmowie z kolegami z zespołuAs. Dobra wiadomość dla fanów „Mago de San Luis”, którzy w związku z tym powinni móc cieszyć się swoim ulubieńcem przez kolejne pięć lat!

Aby to osiągnąć, pozostając na jak najlepszym poziomie, Sanyo wyjaśnia, że ​​ma pracę do wykonania: musi „dobrze się przygotować, zwracać uwagę na swoje ciało, uważnie analizować gry przeciwników, poprawiać swoje słabe strony i zwracać szczególną uwagę na regenerację .” W tej logice obecny światowy numer 10 pokazuje, że na razie skupia się na zawodach w Premier Padel : „Możliwe, że zobaczysz mnie na turniejach Ultimate Padel Tour, ale jestem w wieku, w którym muszę przedkładać jakość nad ilość. Gdybym wziął udział we wszystkich turniejach na obu torach, zostałoby mi tylko półtora roku padel... "

Zrozumieliście, dlatego w tej chwili turnieje UPT powinny być rozgrywane bez Sanyo…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !