Nasi koledzy zAldrivepadelok informuje nas, że Sanyo Gutiérrez nie zagra Włochy Premier Padel Major.

To nie jest trywialna sytuacja, w jakiej znalazł się Sanyo Gutiérrez. Argentyńczyk, który kwestionuje World Padel Tour z Agustinem Tapią, nie może brać udziału w turniejach Premier Padel ze swoim zwykłym kolegą z drużyny. Rzeczywiście, ten ostatni, sponsorowany przez Nox, oficjalną rakietę WPT, nie powinien w tym roku grać na tym torze w przypadku historii kontraktowych.

Obecny w Katarze ze swoim siostrzeńcem Agustinem Gutiérrezem (i wyeliminowany w pierwszej rundzie rozgrywek), Sanyo, który niedawno wyjaśniono że byłoby to skomplikowane bez Tapii na nowym oficjalnym torze FIP, ostatecznie nie pojedzie do Włoch. Cios dla gracza, ale i dla toru, który pozbawia się jednej z gwiazd padel światowy. Na szczęście dla konkurencji Lebron / Galan, Navarro / Di Nenno czy Bela / Coello, żeby wymienić tylko kilka, będą obecne w Rzymie za około dziesięć dni!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !