po graniu w zeszłym roku w Marbelli z Cristian German GutiérrezSanyo zagra w następnym turnieju FIP/QSI w Doha ze swoim innym siostrzeńcem: Agustinem Gutiérrezem.

Wśród Gutierrez padel to sprawa rodzinna! Rzeczywiście, Sanyo, piąty gracz w rankingu World Padel Tour a jego dwaj siostrzeńcy, Agustin i Cristian German, wszyscy są graczami padel profesjonaliści.

W zeszłym roku na WPT w Marbelli cała trójka znalazła się nawet na tym samym torze! Rzeczywiście, Bela doznał kontuzji, Argentyńczyk grał z Cristian German, a para przegrała z Javim Martinezem i Agustinem Gutiérrezem w XNUMX/XNUMX finału.

Krystian Gutierrez Rodzina Sanyo Gutierrez WPT Marbella MISTRZ 2021

W Doha tym razem Agustin będzie miał okazję towarzyszyć wujowi. Rzeczywiście, partner Sanyo, Agustin Tapia, niezdolny do udziału w inauguracyjnym turnieju nowego obwodu FIP/QSI (z jakiegoś powodu, którego wciąż nie znamy), Argentyńczyk tym razem podzieli się śladem ze swoim drugim siostrzeńcem! Sposób na zatoczenie koła dla 37-latka, który może powiedzieć, że grał z dwoma różnymi członkami swojej rodziny w turnieju padel profesjonalny!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !