Sanyo Gutiérrez właśnie udzielił wywiadu na Twitchu, w którym ogłasza, że ​​Fernando Belasteguin podjął decyzję o kończąc parę Sanyo / Bela.

Bela / Sanyo, to koniec!

Wywiad na żywo na Twitchu przeprowadzony przez PadelData, pytanie zadano Sanyo Gutiérrez „Czy to prawda, że ​​oddzielasz się od Beli?”.

Pytanie, na które odpowiada jako pierwsze „Nie oddzielam się od nikogo”, to potwierdza, że przygoda między nim kończy się Fernando Belasteguin, ci ostatni postanowili zakończyć współpracę.

Widocznie dotknięty, Sanyo deklaruje, że „Smutno, że nie mogłem przynieść tego, co by chciał”. Mówi też, że chciałby zakończyć z nim sezon, szukając rozwiązań, nawet jeśli oznaczałoby to ukończenie pary z numerem 5 w WPT.

Smak niedokończonych spraw więc dla “El Mago de San Luis”kto był "bardzo szczęśliwy" by w końcu móc ewoluować u boku Belasteguina, gracza, którego zawsze uważał za najlepszego. Potrafi być samokrytyczny, uznaje swoją część odpowiedzialności za niepowodzenia poprzednich zawodów i żałuje ostatnich wydarzeń: „Moja postawa nie była dobra podczas ostatnich turniejów, nie byłem zadowolony na torze, nie byłem wystarczająco blisko Beli”.

Pary Bela / Coello i Sanyo / Tapia?

Oczywiście Bela podjęłaby decyzję o odejściu zaraz po eliminacja w Barcelonie w ćwierćfinale z Di Nenno / Navarro, przyszłych zwycięzców konkursu.

Fernando Belasteguin Sanyo gutierrez WPT Valencia Open 2021

Teraz liczy się dla niego to, żeby zakończyć dobrą nutą, robiąc wszystko, by zdobyć tytuł w Lugo (turniej rozpoczynający się jutro dla pary argentyńskiej): „Byłem szczęśliwy, że mogłem się z nim podzielić tym utworem, a to zasługuje na szczęśliwe zakończenie”.

Teraz my wyobraź sobie, że Bela zagra z Arturo Coello. Jeśli chodzi o Sanyo, ogłasza, że ​​jeszcze z nikim nie walidował. Ale w odpowiedzi na plotkę mówi, że chciałby zagrać w Agustina Tapię.

 

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wywiad (w języku hiszpańskim rioplatense), to po prostu ICI ! (pytanie o separację ma miejsce 1:01).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !