Po ich zwycięstwo w trzech setach z Momo Gonzalezem i Alexem Ruizem w półfinale Premier Padel Katar Major, Bela i Sanyo odpowiadali na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej.

Czekając na finał z Di Nenno i Stupą, obaj weterani wydają się być pewni swojej siły.

Sanyo : „Graliśmy z nimi na ostatnim turnieju (Stupa i Di Nenno), byli całkowicie lepsi. Ale w tę niedzielę będzie to inny mecz, mamy więcej pewności siebie.

„Mieliśmy dziś załamanie w drugim wyścigu. Byłem zbyt wyczekujący, muszę być bardziej agresywny, żebyśmy mogli łatwiej z tego wyjść.

Bela : "Turniej nie opiera się na wieku, ale bardziej na poziomie gry. Dziś nasz poziom pozwala nam dotrzeć do finału. W trzecim secie przegrywaliśmy 2:0, ale udało nam się odwrócić sytuację.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !