Tuż po porażka pary Gutiérrez / Tapia w finale World Padel Tour Final MasterSanyo podchodzi do mikrofonu Lorenzo Lecci Lopeza.

Podczas gdy Agustin Tapia wydawał się nabierać rozpędu pod koniec sezonu, Sanyo uważa, że ​​jego rodak wciąż ma spory margines poprawy:

„Wierzę, że najlepsze z Agustina dopiero nadejdzie. Stopniowo widzimy, jak rośnie, nabiera dojrzałości. Teraz wie, jak cierpieć, nie jest już zależny od warunków na torze. Wygraliśmy w Malmö w bardzo wolnych warunkach, tam idziemy aż do finału finału mistrzowskiego i myślę, że jeśli nadal będzie ewoluował w ten sposób, stworzymy bardzo dobrą parę w 2022 roku, niezależnie od warunków.

Argentyńczyk powraca również do faktu gry finału, aby 3/3 40/30 w drugim zestawie, Argentyńczyk uderza w cios, który wypada równolegle o 3 i który jest skontrowany przez Ale Galan:

„Nie chciałem znokautować jej o 3 punkty, ale tor był tak szybki, że piłka wyszła sama. Dzisiaj, gdy chcesz uzyskać par 3, musisz wysunąć piłkę bardzo daleko, w przeciwnym razie zawodnicy są tak szybcy, że zostaniesz zablokowany.”

Aby zobaczyć cały film (w języku hiszpańskim), przejdź poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !