Sanyo: „Jesteśmy w Szwecji, aby zdobyć tytuł”

Sanyo Gutierrez przemawiał do mikrofonu Padel Magazine czas porozmawiać z nami o jego sportowych celach. „Mago de San Luis” nie przebiera w słowach i zamierza dać z siebie wszystko, aby zdobyć jak najwięcej tytułów w tym sezonie. Finaliści na końcu WPT Cascais, Argentyńczyk i jego partner dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć tytuł w Sztokholmie.

„Spraw, aby moja kariera sportowa trwała jak najdłużej”

"To prawda, że ​​w tej części globu czujemy się dobrze. W zeszłym roku wygraliśmy Malmö Open. W tym roku zwyciężyliśmy w Kopenhadze. Dziś czujemy się komfortowo. Dla mnie Agustin miał świetną grę. Udało nam się zachować koncentrację i wdrożyliśmy dobrą taktykę na pokonanie rywali".

W związku z coraz młodszym przeciętnym wiekiem i szaleńczym tempem, w którym gracze przeżywają obecnie jeden turniej tygodniowo, chcieliśmy wiedzieć, jak czuje się fizycznie Argentyńczyk.

„Czuję się dobrze fizycznie i nadal będę dbać o siebie, aby moja kariera sportowa trwała jak najdłużej”.

„Przychodzimy tu po tytuł”

„Nie będę cię okłamywał, w obecnym sezonie nie mogę powiedzieć, że przyjeżdżamy z myślą o poprawie […]. Tak było na początku naszej współpracy z Agustinem, ale dzisiaj jest inaczej i chcemy zdobywać tytuł w każdym turnieju, w którym gramy.

„Czuję, że Agustin jest bardzo szczęśliwy, a kiedy jest taki, jest to niebezpieczne dla naszych przeciwników (śmiech). Przede wszystkim widzę go bardzo skupionego i bardzo dojrzałego z chęcią postępu i to jest najważniejsze”.

Dziś wieczorem argentyński duet zmierzy się w ćwierćfinale para odwetu składająca się z Fernando Belasteguina i Arturo Coello.

Znajdź teraz poniżej ten wywiad w języku hiszpańskim:

Publié par
Sebastien Carrasco