W Argentynie nie ma większych niespodzianek, gdy zobaczymy mecz Sanz / Nieto i Navarro / Lebron. Wydaje się, że rozstawiony z numerem 3 nigdy nie miał szans na zwycięstwo w tym meczu. Winą jest co prawda porażka Juana LeBrona, winnego wielu błędów w grze.

Jednak na początku meczu LeBron wydawał się być na dobrej drodze. To raczej Paco nie bardzo wpasowuje się w mecz. Jak to często bywa, metronom Nieto popełnia bardzo mało błędów i pozwala Sanzowi nabrać pewności siebie.

Co więcej, zapamiętamy tylko jeden bezpośredni błąd Nieto w tym meczu na 14 zwycięskich punktów. W przypadku Lebrona wynik jest wysoki, gdyż jego 12 niewymuszonych błędów dało zaledwie 13 zwycięskich punktów. Nawet Paquito, który był bardziej ofensywny od Lebrona i zdobył 17 zwycięskich punktów, popełnił mniej błędów, dodając 10 niewymuszonych błędów na zegarze.

Sanz znakomicie zakończył mecz i zranił Lebrona po przekątnej.

Zwycięstwo 6/4 6/4 dla Sanza/Nieto, którzy przejmują kwartę.

Statystyka : Padel Inteligencja

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.