Jérémy Scatena zapisał się z Hiszpanem Markiem Bernilsem na następny turniej APT Padel Tour, Monaco Open, który odbywa się od 5 do 11 kwietnia w Beausoleil.

Zmiana partnera na Jérémy Scatena. Po dwóch turniejach w Paragwaju spornych z Sergio Icardo, Francuz zarejestrował się w Monako z były kolega z drużyny do niego: Marc Bernils. Dlatego Scat przechodzi od jednego hiszpańskiego leworęcznego do drugiego!

Prawdopodobnie trochę rozczarowany wynikami w Ameryce Południowej: porażka w poprzednich rozgrywkach Asuncion Open, potem Mistrz Paragwaju przegrał w XNUMX/XNUMX finału (przeciwko parze, która wygrała turniej), Jérémy więc postawił na zmianę za przybycie APT do Europy.

Marc i Jérémy dobrze się znają, odkąd obaj mężczyźni grali razem w 2019 roku, na WPT, ale także we Francji, z finałem podczas FFT. Padel Wycieczka po Lyonie. Para Scatena / Bernils z pewnością zaoferuje ponownie un padel bardzo obraźliwe, z dwoma graczami, którzy mogą skakać z dowolnego miejsca.

Dwóch mężczyzn zdolnych do przekroczenia siebie na torze i będą go na razie potrzebować (rejestracje zamykają się jutro w środę 4 kwietnia), 17 z 20 najlepszych graczy w rankingu APT jest już zarejestrowanych !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !