Jérémy Scatena i Johan Bergeron wracają do mikrofonu Lorenzo Lecci Lopeza na swoim zwycięstwo w pierwszym meczu w Katarze. Wynik końcowy: 6/4 6/4 przeciwko Lindmeyer / Wunnern.

Pierwszy krok tak łatwy w specjalnych warunkach

Jérémy Scatena : „Musimy być bardziej cierpliwi w ataku, zbyt szybko staramy się zdobyć punkt, szczególnie w drugim secie, dlatego zrobiliśmy sobie przerwę. Musimy dostać się do rajdu, zamiast starać się szybko zdobyć punkt.” 

„O 2:3 w nocy są takie warunki do gry, o 45:XNUMX to już nie to samo. Jest więcej wilgoci, wcześniej jest ciemno, więc tutaj musimy się dostosować! “

Wyjątkowe środowisko

Johan Bergeron : „To są warunki marzeń. Nigdy nie braliśmy udziału w turnieju w tym środowisku. Pierwszego dnia, kiedy przyjechaliśmy, cały zespół wyjął telefony, aby sfilmować centralę, która jest wspaniała. Jesteśmy po to, aby się nim cieszyć, po raz pierwszy mamy dla siebie takie warunki. Od nas zależy, czy to wykorzystamy, wiemy, do czego dążymy i chcemy zajść jak najdalej!”

Jérémy Scatena:  ” padel eksploduje, sport nie jest daleki od olimpijskiego. Dziś robimy turniej w warunkach Master 1000 tenisa albo ATP 500, nie wiem (śmiech) […] ale to są wymarzone warunki, mam 36 lat, czas mija szybko, więc próbuję wykorzystać każdą chwilę! “

 

Wywiad można znaleźć w całości tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.