Co tydzień spędził w klubie Padel Country Club w Aix-en-Provence podczas TYGODNIOWEGO KLUBU KLUBU ZIMY. P500 na wysokim poziomie, który wygrała francusko-hiszpańska para SCATENA / CLOSA.

Tydzień przyjemności i duża taca

Słońce było na spotkaniu w naszym ukochanym kraju Aix w pierwszym tygodniu PADEL WEEK WINTER w Padel Country Club.

Drużyny 40 na początku pierwszej edycji, która rozpoczęła 16 w styczniu zeszłego roku, oraz gracze z całej Francji, w tym mistrz Francji SCATENA, Lyon MORILLON, znakomici gracze MAS z Perpignan, wielu graczy z ligi Côte d'Azur, lokalne gwiazdy BOULADE, FERRANDEZ i BARROT, a także Hiszpanie, SALINES i CLOSA PUNCERNAU.

Hiszpański 2 w dniu wyjazdu, hiszpański 2 w dniu przyjazdu

Napisano, że musisz mieć hiszpański w zespole, aby przejść do finału. Nie jest to jednak tak oczywiste. Azuréen, Jérémy SCATENA, związany z metronomem i leworęcznym Guillermo CLOSA - PUNCERNAU, wygrał pierwszą edycję P500 PADEL WEEK WINTER w Padel Country Club w Aix-en-Provence.

W finałowym zwycięstwie para Francuzów Mathieu BARROT i budząca grozę hiszpańska José Lara SALINES uzyskali wynik 6 / 3 6 / 2.

Mecz turnieju: Boulade / Ferrandez Vs Scatena / Closa

Meczem, którego nie można było przegapić był słynny półfinał pomiędzy BOULADE / FERRANDEZ, the

Liga mistrzów w Prowansji zmierzy się z francusko-hiszpańską parą SCATENA i CLOSA PUNCERNAU. Udało im się przetrwać pod koniec nocy z dodatkowym finałem.

Miejscowi Jérôme FERRANDEZ i Laurent BOULADE poddali się tylko w super-zestawie Tie-Break trzeciego zestawu na wynikach wiszących 5 / 7 7 / 5 10 / 2.

W drugim półfinale bardzo fizyczni gracze z Riwiery Francuskiej Maxime MOREAU i Jérémy RITZ skłonili się do nauki gry SALINES w towarzystwie blasku Mathieu BARROT wielkich nocy. Zwycięstwo przypadło BARROT - SALINES na wynik 7 / 6 6 / 3.

Uhonorowano TC Marsylia

Specjalne wyróżnienie dla gracza TC MARSEILLE, niedawno utytułowanego federalnego Oscara ligi Prowansji, Oliviera CAYLA, który ze swoim partnerem Arnaudem HENRYOTEM przejdzie do ćwierćfinału.

W ten sposób CAYLA - HENRYOT otrzymali bilet w głównym losowaniu po opuszczeniu faz kurczaka. Wbrew przeciwnościom Marsylia wygrała finał 1 / 8e przeciwko pięknej parze CORBELLI - MORILLON.

Ponad stu widzów wzięło udział w sobotnich meczach i losowaniu głównym. Ta pierwsza edycja pozostanie wielkim sukcesem.

Kierunek smartTrade OPEN P1000.

Organizacja COUNTRY CLUB PADEL już przewiduje spotkania graczy na pierwszą edycję smartTrade OPEN P1000 który odbędzie się od marca 29 do 2 kwietnia 2017.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.