Jeremy Scatena zakwalifikował się ze swoim partnerem Rogerem Aromi do ostatnich czterech z Powstanie FIP w Canet-en-Roussillon 2022 po napiętym meczu. Francuz tłumaczy się do mikrofonu Padel Magazine.

chcę, żeby to trwało

Padel Magazine : Poziom gry był tam ze spektakularnym meczem.

Scatena "To naprawdę pozytywne, że para nie gra tak dobrze, ale uchodzi na sucho z nastawieniem. To prawda, że ​​były dobre punkty i dobre wypady. Przeciwnicy byli odważni, drugi set był bardzo dobry.”

Padel Magazine : Z Rogerem Aromi trenujecie razem, ale dzieliliście tor tylko przez dwa turnieje. Czy ma tu zostać?

Scatena :„Chcę, żeby to trwało. To świetna okazja dla obu. Ma wysoki poziom i kilka punktów. Mam dużo punktów, więc to dla niego interesujące. To, co mu też wnoszę psychicznie, jest dobre. W przyszłym tygodniu zagramy w Alonso/Esbri (od redakcji: w Veneto)i to są gry, które chcemy wygrać.”

roger scatena fip wzrost

Nie jesteśmy już w tej samej galaktyce z Benem Tisonem

Padel Magazine : Twoim celem jest pokonanie takiej pary.

Scatena :"Dokładnie. Grałem pół sezonu, w którym wygrywałem mecze, które musiałem wygrać, ale nie dałem wielkiego występu. Tison rozwinął się tak bardzo, że jeśli teraz wygrywam graczy rankingu Tison, to znaczy, że jestem królem! Nie jesteśmy już w tej samej galaktyce, ponieważ gracze, których pokonuje na co dzień, to gracze, których staram się pokonać, aby osiągnąć wielki występ. Nie zdajemy sobie sprawy, co on robi”.

Padel Magazine : Opowiedz nam o małej kontrowersji, która była podczas spotkania.

Scatena :„To prawda, że ​​rozmawialiśmy o kilku piłkach, ponieważ gra była napięta. Wczoraj zawodnicy posyłali nam piłki w rzuty rożne, kiedy szliśmy zagrywkę. Jeden z przeciwników zachowywał się bardzo dobrze, a drugi bardzo źle. Robiliśmy, co mogliśmy, a ja nie kopałem piłki w niebo, nie łamałem rakiety ani nie krzyczałem na przeciwników. Nie wiem, kiedy źle się zachowywałem... Wydarzenie jest niesamowite w każdym przypadku !"

Chciał ze mną walczyć

Padel Magazine : Pod koniec meczu był taki moment, kiedy poszedłeś zobaczyć się z kapitanem.

Scatena :„Pod koniec meczu przeciwnik nie chciał mi podać ręki. Poszedłem do trenera, żeby się uspokoić, ale on chciał ze mną walczyć. Wyszliśmy, było mi trochę gorąco. Chciał mnie uderzyć i Roger stanął przed nim. Nigdy nie będę walczyć na gruncie padel. Jeśli mnie uderzą, dam się pobić, bo nie po to tu jestem. Myśleli, że ukradliśmy punkty, ale w napiętych meczach lepiej wrócić do hotelu i porozmawiać, gdy jest spokojniej.

Padel Magazine : Wielki mecz w perspektywie w półfinale…

Scatena :„Piłka będzie często wychodzić i będzie bardzo gorąca. Wiesz, podczas Covid i turnieju w Belgii byłem prawie w depresji i nie podobało mi się boisko. Dzisiaj myślę, że nigdy w życiu nie byłem tak szczęśliwy i uwielbiam to na boisku. Mam nadzieję, że to przetrwa. Jestem emocjonalnym chłopcem.”

Znajdź cały wywiad tuż poniżej:

Aby śledzić półfinał z Garcią / Inzerillo, poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !