Po temu jak skomentował związek Bela i Sanyo, Seba Nerone analiza dla World Padel Tour nowa para utworzona przez Augustin Tapia et Pablo Lima.

„Wszystko będzie zależało od Limy”

"Gdy Pablo Lima odzyska zaufanie, które stracił w 2020 roku (z powodu Covid-19, myślę, że nie widzieliśmy prawdziwej Limy w 2020 roku) szczególnie w jego obronie, będziemy mogli zobaczyć najlepsza wersja tej pary".

„Wszystko zależy od Lima : jeśli odzyska pewność siebie, Tapia poczuje, że będzie miał miejsce do ataku ”.  

Tapia i Lima WPT 2021

„Lima będzie kapitanem”

„Wątpię, jakie mam co do tej pary, to zastanawianie się, kto będzie kapitanem. W porównaniu z rekordem i doświadczeniem jest Lima kto powinien nosić opaskę kapitana. Myślę, że to wielkie wyzwanie dla Limy, bo będzie miał Perła z nim (Tapia), która staje się coraz ważniejsza ”.

"Tapia wciąż jest wiele do zrobienia. Dla mnie według jego cech to przyszłość nr 1 naszego sportu. To, jak Lima może poprowadzić Tapię w tym roku, określi ich wyniki ”.

Hierarchia WPT

"Dla mnie, Lebron i Galan są ponad resztą. Są numerem 1 i jeszcze nie udowodnili tego w tym sezonie ”.

"Po Lebron i Galantam jest Pary 3 którzy są na tym samym poziomie i mogą zająć to miejsce nr 1: Tapia / Lima, Bela / Sanyoi Chingotto / Tello. W tym roku mają wszystko, aby przejść kurs i zostać numerem 1 ”.

Odkryj jego słowa na zdjęciach klikając tutaj!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.