Dumny. Taki jest stan umysłu naszych kapitanów przed światami seniorów +, które odbędą się w marcu 2022 w Las Vegas i którzy dzielą się z nami swoimi odczuciami.

Line Meites: „Zrobimy co w naszej mocy, aby mieć szansę być na światach”

"Dumny! Cóż za droga przebyła przez 6 lat! Jakie emocje przeżyłem i poczułem dzięki temu wspaniałemu sportowi (nie zawsze były pozytywne, ale wszystkie mi przyniosły i nauczyły)! Dzisiaj jestem szczęśliwy i zaszczycony, że skontaktował się ze mną FFT, zostać pierwszym trenerem i kapitanem drużyny seniorów + kobiet!

Dumny, że znów mogę nosić niebiesko-biało-czerwoną koszulkę. Dumny, że mogę bronić barw Francji. Jestem dumny, że otrzymałem możliwość zbudowania i poprowadzenia wspaniałego francuskiego zespołu oraz wspólnej walki, aby zajść jak najdalej. Ścieżka zapowiada się trudna. Francja, która nigdy nie brała udziału w międzynarodowych mistrzostwach, będzie musiała przejść przez fazę kwalifikacyjną.

Zrobimy co w naszej mocy, aby mieć szansę bycia obecnym na mistrzostwach świata, które mają się odbyć w Las Vegas wiosną 2022 roku. Od teraz będziemy musieli zastanowić się nad wyborem… 8 graczy do preselekcji (w FFT będzie ostatnia słowo na proponowanej liście ) wśród wielu, wielu pretendentów ...
Zaczyna się praca! Vamos ” 

JT Peyrou: „Ryzykuję, że wezmę dwóch zastępców w najwyższych kategoriach”

„W połowie września otrzymałem telefon od Arnauda di Pasquale, który upoważnił mnie do zostania kapitanem seniorów EDF + podczas mistrzostw świata seniorów, które początkowo miały odbyć się w październiku w Las Vegas, a ostatecznie przesunięte zostały w marcu. 

Jestem bardzo zaszczycony, bardzo dumny i dlatego przyjąłem tę misję, która jest trochę wyjątkowa, ponieważ w rzeczywistości będę kapitanem. Z FFT stworzę drużynę seniorów + składającą się z 10 graczy + 2 rezerwowych dla mężczyzn, co ryzykuję braniem z najwyższych kategorii, aby nadal mieć możliwość gry w kategoriach niższych w przypadku kontuzji .

Byłem zawodnikiem seniorskiej drużyny Francji w Marbella na Mistrzostwach Europy, spędziłem 10 niesamowitych dni. I nieuchronnie zaakceptowałem możliwość przeżywania tego rodzaju emocji.

Z niecierpliwością czekamy na FIP, który wkrótce powinien podać daty kwalifikacji, przez które Francja będzie musiała przejść, aby móc uczestniczyć w tych światach. Moim celem jest zbudowanie jak najlepszego zespołu. Zacznę dzwonić do graczy, którzy prawdopodobnie dołączą do zespołu, żeby zobaczyć ich uczucia i spróbować upewnić się, że wszyscy strzelamy w tym samym kierunku, żeby zdobyć coś z tych mistrzostw świata i czemu nie ładny medal. “

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.