Wielka niespodzianka w Premier Padel Mendoza P1 z eliminacją Juana Lebrona i Ale Galana, pokonany przez Momo Gonzaleza i Alexa Ruiza!

Le pierwszy ćwierćfinał Mendozy P1 dała nam ogromną sensację! Światowy numer 1, który zdobył trzy tytuły z rzędu na nowym oficjalnym torze FIP, wyszedł w ćwierćfinale w Argentynie!

Momo Gonzalez i Alex Ruiz byli bardzo solidni w szczególnie wolnych warunkach, zwalniając zawodników Mariano Amat w dwóch setach: 6/4 6/4.

Numery 1 wydawały się gotowe do powrotu po zapisaniu punktu meczowego i zdobyciu punktu przerwania, aby wszędzie powrócić do 5. Ale Momo Gonzalez był w stanie utrzymać dom pod koniec meczu, grając po przekątnej tak szybko, jak tylko mógł i mocno uderzając na podjazdach Ale Galan.

Andaluzyjczycy do tej pory zdają sobie sprawę z niespodzianki turnieju i czekają teraz na swoich rywali na jutrzejszy półfinał. Będzie to albo Fede Chingotto i Juan Tello, albo Franco Stupaczuk i Pablo Lima!

Umieść teraz w reszta ćwierćfinału !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !