Francuska Federacja Tenisowa przedstawia swój nowy podcast „Sesja Padel „. Od dzisiaj można posłuchać jego pierwszego odcinka. Zaprojektowany, aby odzwierciedlać przyjaznego ducha padel, sportu, który z dnia na dzień zyskuje na popularności, ten podcast zapewni dogłębny wgląd w tę dyscyplinę.

Co miesiąc Emilie Loit, gospodarz podcastu, będzie gościć różnych ekspertów, graczy i konsultantów, aby omówić bieżące wydarzenia w padelnie tylko we Francji, ale także na arenie międzynarodowej.

W pierwszym odcinku „Sesja Padel » przygląda się drugiej edycji Greenweez Paris Major z udziałem znamienitych gości: jej dyrektora Arnauda Di Pasquale i francuskiego numeru jeden w padel, Alix Collombon. Oprócz analizy kluczowych danych omawiają szybki rozwój padel we Francji i skomentuj cenne porady techniczne konsultanta Yanna Auradou padel w firmie FFT specjalizującej się w szkoleniu młodych zawodników.

Znajdź „Sesja Padel » na wszystkich platformach streamingowych oraz na oficjalnej stronie fft.fr. Posłuchaj już teraz pierwszego odcinka tutaj.