Wczoraj w XNUMX/XNUMX finału APT Padel Tour Sevilla Open, młody Leo Augsberger osiągnął całkowicie szalony cios w bardzo gorącym momencie!

Jest to wyraźnie jeden z najbardziej oszałamiających gestów, jakie widzieliśmy!

Interweniuje również w kluczowym momencie. Po prowadzeniu 4/0 w decydującej rundzie, Jérémy Scatena i Santiago Frugoni są w trakcie „remountady” młodego Augsbergera i Ferreyry. Przy 4/4 para francusko-argentyńska prowadzi 40/30 i może ponownie objąć prowadzenie pod koniec meczu.

Po zagrywce Frugoni Francuz i jego partner od samego początku wywierali presję na Argentyńczyków, którzy solidnie bronią. Gdy wznawiają prowadzenie wymiany, Ferreyra podchodzi do siatki ze strony swojego partnera, próbując dokończyć punkt.

Jednak dobry refleks Frugoniego posyła piłkę w róg opuszczony przez młodego zawodnika z prawej. Argentyńczycy wydają się bardzo źle wpakowani, ale nie licząc na geniusz Augsbergera. Gdy biegnie w kierunku tylnej szyby i jest zaskoczony odbiciem, zmienia chwyt i uderza piłkę za plecami w boczne szyby, aby leciała po skosie… Niesamowity gest, który całkowicie zaskakuje przeciwnika, który wbija piłkę do środka. Internet.

„Punto de oro” i partia serwu wygrana później, i oto i oto Argentyńczycy wygrywają szósty mecz z rzędu i awansują do XNUMX/XNUMX finału. Nigdy nie dowiemy się, co mogłoby się wydarzyć pod koniec meczu bez tego legendarnego gestu…

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !