Tydzień po drugiej turze, która odbyła się w Brukseli, Alix Collombon et Julia Bidahorria mieli okazję powtórzyć ten wysiłek w P2 w Sewilli.

Dzielni przeciwnicy

Francuzka i jej argentyński partner odziedziczyli zespół z kwalifikacji w Andaluzji. Zmierzą się z Hiszpanami Lara Arruabarrena, były 52. ​​tenisista świata i Włoch Carlotty Casaliodpowiednio 61. i 53. w rankingu FIP.

Obaj gracze musieli ciężko pracować, aby zdobyć bilet na losowanie finałowe. Rozstawieni z numerem czwartym dla Previas, po raz pierwszy powrócili kosztem Ribeiro/Arellano (1/6 – 7/6 – 6/3), przed powtórzeniem dzisiejszego wyczynu przeciwko Transalpines Stellato/Petrelli (6/7 – 6/3 – 6/4).

Marzysz o rewanżu z Breą/Gonzalezem?

Alix Collombon i Julieta Bidahorria zostały ostrzeżone: nawet jeśli ich przeciwniczki z pewnością będą wyczerpane fizycznie, są pełne pewności siebie i nie poddadzą się. W przypadku zwycięstwa para francusko-argentyńska mogłaby skrzyżować miecze Sofia Araujo et Virginia riera (TS7) w drugiej rundzie, zanim potencjalnie ponownie spadnie Delfi Brea et Bea González, zatytułowany w Brukseli.

Pierwszą rundę meczów Collombon i Bidahorria będzie można oglądać jutro w szóstej rotacji od godziny 9:2 na korcie nr XNUMX stadionu Cartuja, transmitowaną w telewizji kanał YouTube z Premier Padel.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!