Sewilla Premier Padel P2 rozpoczyna się dziś pierwszymi meczami przy finałowych stołach w wyjątkowej obudowie Stadion Cartuja.

Pierwszy mecz w tabeli mężczyzn rozpocznie się o godzinie 12:XNUMX, a na korcie centralnym zmierzą się Gonzalez/Ruiz i Gutierrez/Rico. Tym samym to Lucia Sainz i Patty Llaguno zainaugurują turniej pań przeciwko Ksenii Sharifovej i Lucii Martinez Gomez.

Sevilla Premier Padel Program P2 30 kwietnia Kort Centralny

Następnie, kilka dni później, od godziny 17:XNUMX Kort Centralny powita Juana LeBrona i Paquito Navarro odpadli w ćwierćfinale w Brukseli. Hiszpanie będą dzisiaj starali się o awans w starciu z Javim Rico i Juanlu Esbrim.

Kolejna para, która musi się odbić: Sanyo Gutierrez i Maxi Sanchez, poważnie maltretowany w Belgii. Argentyńczyków czeka już poważny sprawdzian, gdyż zmierzą się z Ramiro Moyano i Francisco Gilem.

Na pozostałych torach można już zobaczyć zakończenie kwalifikacji, a następnie od 15:XNUMX pozostałe mecze pierwszej rundy, w tym Capra/Chozas i Bergamini/Ruiz.

Sevilla Premier Padel Program P2 30 kwietnia Krótki 2
Sevilla Premier Padel Program P2 30 kwietnia Krótki 3

Wizyta kanał YouTube z Premier Padel do naśladowania początek turnieju andaluzyjskiego.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!