Padel Magazine - „Bombereros” (rabusie) dokonali niezwykłego pojedynku, pokonując Princes, a mianowicie Juani Mieres i Pablo Lima.

W pierwszej rundzie Nucia World Padel Tour Agustín Gómez Silingo i Federico Quiles byli gwiazdami fazy pucharowej z umierającym rozstrzygnięciem.

Aby uzyskać dostęp do trasy 2e, potrzeba było niezwykłych punktów i „gorącej” publiczności, aby wprowadzić możliwą niespodziankę w rzeczywistość.

Fede i Augustine pokonali numery 2 6 / 7, 6 / 4 i 7 / 6, ponieważ uważano je za najbardziej regularną parę, osiągając 9 w finale 10. Juani i Pablo uczestniczyli w meczach 48 na 50.

Fede i Augustine doświadczyli trzeciego zestawu prawie niemożliwego do opisania. Tylko szczęściarze, którzy przeżyli ten mecz na żywo, mogą zaświadczyć o niezwykłym spektaklu oferowanym przez te dwie pary. Silingo i Quiles rzeczywiście mieli niezliczone możliwości rozliczenia się z rywalami, ale udało im się to zrobić tylko w przypadku decydującego zestawu, który można podsumować aż do niekończącego się uścisku tych wspaniałych zwycięzców ,

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.