Zagorzały pasjonat sportu, Simon Boissé Odkryj to padel w 2013 roku i obecnie zajmuje 5 miejsce we Francji. Dołączył do zespołu PadelKręcony jako dyrektor techniczny wszystkich ośrodków zajmujących się rozwojem oferty sportowej i animacji.

"Rozwijanie ludzi, opracowywanie projektów jest tym, co było punktem zwrotnym w mojej karierze zawodowej PadelStrzał jest w moich oczach wyzwaniem, którego potrzebowałem.

Magiczna recepta centrum to mieszanka rzeczy obserwowanych, odczuwanych lub wyobrażanych przez kilka lat, stawiając praktyka w centrum projektu, jest najbardziej inspirująca ”.

Simon boissé padel nauczanie strzału

„Wraz z zespołami planujemy zbiór wydarzeń, które będą przerywać tygodnie dla całej rodziny i na wszystkich poziomach, takie jak wieczory podczas wspinaczek i zjazdów, które pozwolą każdemu miło spędzić czas podczas stawiania sobie wyzwań”.

Jak tylko pozwoli na to sytuacja sanitarna, przedstawimy wszystkie zaplanowane działania wg Padel Strzał!

Źródło: Padel Zastrzelony Saint-Etienne

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.