Ostatni turniej World Padel Tour Final Master było ostatnim spotkaniem w tym sezonie 2021, ale przede wszystkim okazją dla marek do przyjścia i zaprezentowania swoich najnowszych nowości.

Na stoisku Nox Padel Magazine miał szczęście móc dyskutować z kilkoma głównymi graczami w świecie padel.

Słynna marka jest ostatnio bardzo aktywna, szczególnie z bogatą kolekcją palas, która ukazała się pod koniec roku.

Spójrzmy wstecz na ten rok, w którym w szczególności pojawił się Nox buty dostosowane do potrzeb graczy.

Wybuchowy rok

Zanim zaprezentował nam swoją nową kolekcję palas, Sito Bastidadyrektor marketingu Nox zwierzył się z tego całkowicie szalonego i nieoczekiwanego roku, dokonując niewielkiej oceny.

"Rok 2021 był rokiem wybuchowym dla naszego sportu, a w szczególności dla naszej marki. To prawda, że ​​mieliśmy niewielkie problemy z dostawami, jak w innych sektorach, ale Nox odnotowuje imponujący wzrost zarówno w Hiszpanii, jak i na arenie międzynarodowej. Rzeczywiście, nasz eksport stanowi połowę tegorocznych obrotów.".

Dwie nowości w Nox

"W tym roku udało nam się opracować dwie główne innowacje. Pierwszy to pasek, który można zdjąć i zmienić. W dzisiejszych czasach jest to prawdziwa zaleta na poziomie higienicznym, ponieważ sznurek można prać, ale także można go dostosować do własnych potrzeb. W ciągu roku kilka modeli zostanie wypuszczonych do sprzedaży, aby gracze mogli się zmieniać i bawić.
Z drugiej strony to także innowacyjny element bezpieczeństwa".

"Drugą nowością na rok 2022 jest certyfikacja wszystkich palas. Rzeczywiście, są testowane przez laboratoria zewnętrzne niż Nox, z którymi współpracujemy. Przeprowadzają całą baterię specyficznych testów, aby zagwarantować jakość naszych produktów. Obecnie jesteśmy jedyną marką, która posiada certyfikaty na nasze rakiety. padel".

Wreszcie, jak wspomniano na początku artykułu Sito Bastida zwierzył się buty opracowane z pomocą podologów specjalizujących się w sporcie.

Jedno jest pewne, Nox patrzy w przyszłość i zamierza nadal wprowadzać innowacje, aby sprostać coraz ważniejszym wymaganiom graczy.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi