Hiszpańska marka SiUX, specjalizujący się w padel, prezentuje pierwszą w rodzinie całkowicie żeńską rakietę Rewolucja. Nowa Siux Diablo Revolution 12K Fuksja jest już na rynku.

Zakres palas Rewolucja Siux spotkał się z doskonałym przyjęciem, gdy został zaprezentowany w 2021 roku. Rok później hiszpańska firma zaprezentowała nowy model przeznaczony wyłącznie na rynek damski: Siux Diablo Revolution 12K Fuksja.

Ten pala będzie używany przez gracza Team Siux Nuria Vivancos. Ten pala to adaptacja słynnego Diablo Revolution 12K. Ten model ma hybrydowy kształt i średnią równowagę, aby promować wszechstronną grę przez cały czas.

Le 12K węgla pozwala na uzyskanie dużej prędkości poza piłką oraz dodany do gumowego rdzenia EVA Ultra Soft High Recovery, zapewnia średni dotyk. Dodatkowo rama wykonana jest z karbonowej bi-tuby, która zwiększa wytrzymałość rakiety, a co za tym idzie jej trwałość.

W ten sposób to nowe Diablo reaguje wyjątkowo dobrze zarówno na linii bazowej, jak i w sieci. Dlatego, mimo że jest przeznaczona dla zaawansowanych lub profesjonalnych graczy, jest to rakieta, której szybko się uczy i jest łatwa w obsłudze dla średniozaawansowanych graczy, którzy chcą poprawić swoją grę.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi