Siux wprowadza na rynek zupełnie nową Rewolucja Pegaza 2, najbardziej ekskluzywna rakieta marki!

Kultowy asortyment Siux oferuje stylową rakietę na poziomie profesjonalnym, ze średnim balansem i regulowaną wagą. To hybrydowe pala, które wyróżnia się technologią zintegrowaną z twarzami: X Carbon.

Opracowany wyłącznie dla marki, ten 12-karatowy karbon ma specyficzny splot o wzorze krzyżowym, oferujący najlepsze wrażenia na korcie, a także zróżnicowane estetyczne wykończenie. Dodatkowo wzmocniona rama z włókna węglowego 12K pomaga przedłużyć trwałość rakiety.

Ale to, co naprawdę wyróżnia tę pala, to jej projekt: zawiera farbę kameleonową, rodzaj opalizującej farby składającej się z czterech warstw, która zmienia się w zależności od kąta padania światła, oraz aksamitny uchwyt, stylowy i charakterystyczny element.

Nowy Pegasus Revolution 2 wyróżnia się także jako jeden z najbardziej kompletnych i zrównoważonych zestawów w ofercie Siux. Jest idealna do wszystkich stylów gry, dzięki średnio twardemu wyczuciu i słodkiemu punktowi umieszczonemu nieco w kierunku główki rakiety. Na torze przekłada się to na dobrą siłę uderzenia i doskonałą siłę ataku. W obronie jest to bardzo wygodny i zwinny model, który pozwala odzyskać najniższe i najtrudniejsze piłki bez konieczności wykonywania pełnego ruchu.

„W Pegasus Revolution 2 skupiliśmy się na projektowaniu na wyższym poziomie. Rakieta ta wykonana jest z unikalnych materiałów, takich jak X Carbon, zapewniających ekskluzywny design gwarantujący najlepszą możliwą wydajność. Połączyliśmy także aksamitny uchwyt i bardzo wizualną farbę kameleonową, która emanuje ekskluzywnością i dobrym smakiem.”, mówi Álvaro Alejandro Leonet, dyrektor produktu w Siux.

Tagi